Pojď si hrát tati

Až si vzpomenete na dětství a budete chtít udělat radost dětem, která jim vydrží a budou na ni ještě dlouho vzpomínat, pak si vyberte Perfo systém, stavebnici, která není jen obyčejnou „hračkou“. Perfo system je unikátní ručně vyráběná stavebnice s vlastní duší, která podporuje a rozvíjí fantazii vaši i vašich dětí.

Perfo system je stavebnice pro rozvinutí fantazie, kterou stále vyvíjíme a vymýšlíme v truhlářské dílně my, dva sousedé a kamarádi, které svedla dohromady náhoda a touha uchránit poctivé řemeslo před dnešní dobou.

Jiří Nachlinger

který pokračuje v tradici svého otce, dědy a pradědy, řezbářů ze Šumavy. Výtvarník, grafik, rybář a táta Anežky. Bratr dvou sourozenců, kteří se věnují designu nábytku, hraček a ilustraci.

Jan Urban

truhlář tělem i duší, restaurátor nábytku s licencí, táta Matěje, Johanky, Vendelína a Anouk. Milovník přírody a přírodních materiálů, záchranář starých domů a starých věcí.Chceme, aby naše stavebnice byly zábavné jak pro děti, tak i dospělé, aby se rozvíjela naše fantazie a modely ze stavebnice byly nejen hračkou, ale také krásnou dekorací v našich domovech.