Dřevěná stavebnice Perfo system

V truhlářské dílně se bukové dřevo promění v nádherné komponenty vybízející ke hraní děti i dospělé. Stavebnice je ekologická a zdravotně nezávadná, existuje v několika variantách, které se dají sestavit mnoha způsoby i vzájemně kombinovat. Každý exemplář stavebnice Perfo system je číslovaný originál. Jedná se o zakázkovou individuální výrobu z českého dřeva, s využití tradičního řemesla. Rádi vás uvítáme v dílně kde stavebnice vzniká.


Materiál

Komponenty jsou vyrobeny pouze z bukového dřeva (ze kterého se tradičně vyráběl proslulý ohýbaný nábytek), nejsou ničím napuštěné ani barvené, nejsou použity žádné další materiály a přísady. Díly stavebnice nesmí přijít do vody, nebo vlhka, komponenty je potřeba udržovat v suchu.


ModelyStavebnice existuje ve čtyřech variantách, Letadlo, Jeřáb, Nákladní auto, Robot. Modely se dají sestavit mnoha způsoby i vzájemně kombinovat. Každý exemplář stavebnice Perfo system je číslovaný originál, obsahující podle typu 190-210 komponentů zabalených v ručně vyrobené krabici z bukového dřeva, označené logem, typem a pořadovým číslem stavebnice.

Letadlo

Rozměry modelu / délka 72 cm / výška 33 cm / šířka 88 cm

Jeřáb

Rozměry modelu / délka 59 cm / výška 92 cm / šířka 27 cm

Nákladní auto

Rozměry modelu / délka 71 cm / výška 34 cm / šířka 29 cm

Robot

Rozměry modelu / hloubka 25 cm / výška 64 cm / šířka 36 cm

Cena stavebnice činí 8.960,- Kč

Cena stavebnice 8.960,- Kč zahrnuje dopravu zdarma po celé ČR (PPL), Pošta či osobní odběr také možný po domluvě. Doprava do zahraničí dle sazebníku a podmínek GLS.

Číslo účtu pro platbu bankovním převodem je 3964626001/5500